ŠKODA TRANSPORTATION Logo

Je přímým pokračovatelem strojírenských závodů založených v roce 1859 hrabětem Valdštejnem. ŠKODA TRANSPORTATION je součástí Škoda Group patřící do investiční skupiny PPF. Je jedním z nevýznamnějších zaměstnavatelů v Plzeňském kraji a její výrobní areál tvoří výraznou průmyslovou dominantu plzeňského Jižního předměstí.

V rámci závodu probíhá především výroba, kompletace a zkoušení hotových souprav a vozů kolejových vozidel. Zajímavostí je několik set metrů dlouhá, plně vybavená zkušební kolej umístěná v areálu, která umožňuje provádět řadu pokročilých testů přímo na místě.

Škoda Transportation je součástí Škoda Group

která patří k největším hráčům na poli hromadné dopravy. Vyvíjíme a vyrábíme moderní ekologická řešení pro dopravu na krátké i dlouhé vzdálenosti v několika provozech v ČR i v zahraničí. Přidej se k nám, staň se Škodovákem a vytvářej dopravní prostředky, které denně využívají miliony lidí po celém světě.

Jen málokterá značka proslavila Českou republiku ve světě tak, jako plzeňská Škoda

S jejími výrobky se lidé setkávají již sto šedesát let. Dnes se společnost Škoda Transportation soustředí na vozidla pro městskou hromadnou dopravu a železnici.

Moderní výrobky s logem Škoda vznikají ve zcela novém zázemí, které bylo před několika lety postaveno v tradičním plzeňském areálu za více než dvě miliardy korun.

Škoda Transportation v současnosti zaměstnává přes pět tisíc lidí v Plzni, Praze, Ostravě, nebo Šumperku. Jednotlivé projekty řeší vedle mateřské společnosti Škoda Transportation několik dceřiných společností nebo společných podniků působících vedle České republiky i v Německu , Finsku, Rusku nebo Maďarsku. Jdeme dopředu!

Jsme týmoví hráči a evropská špička! Vlastní know-how, vývoj, výzkum i výroba napříč dopravním spektrem, to je Škodovka. Naši zaměstnanci jsou špičkoví odborníci v oblastech vývoje, bezpečnosti, kybernetiky, konstrukce, designu i v dalších oborech. Ročně věnujeme vývoji a výzkumu stovky milionů korun!

Práce a volný čas!

Co vám nabídneme kromě výplaty? Všichni máme pět týdnů dovolené, dva „sick days“ a na výběr Multisport kartu, nebo Edenred poukázky. Přispíváme na stravování, rozdělujeme lístky na sportovní a kulturní akce. Zaběhnout půlmaraton? Pořádáme vlastní a škodováci běží zdarma! A je toho mnohem víc.

Posuňte se s námi dopředu!

U nás není rozvoj jen fráze! Pravidelná profesní školení, jazykové kurzy i možnost účastnit se veletrhů a akcí je součástí naší práce. Pracujeme s moderními technologiemi, roboty, automaty, 3D tiskem i virtuální realitou. Posuňte své dovednosti a znalosti dopředu ve skupině Škoda Transportation!

Těší se na Vás Recruitment manažerka Alexandra Krutá se svým HR týmem 🙂

Mapa | Facebook | Instagram | LinkedIn | YouTube

Jsme součástí investiční skupiny PPF

Company Size:
Large (more than 250 employees)
Locations:
Pilsen, Prague, Ostrava
Benefits:
Company Events Educational Courses, Training 5 Weeks of Vacation Health/Sick Days Bonuses/Incentives Contribution to Pension/Life Insurance Refreshments at the Workplace Meal Vouchers/Meal Contribution

Vacancies at ŠKODA TRANSPORTATION